Bildirimler
Bildirimler
Özek Soft Tarafından Yapılmıştır
İş ilanlarını bulun

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıtlı iş yok.

İş ayrıntıları sayfasındaki "Kaydet" düğmesiyle favori işleri kaydedin.

Referans nedir?
Referans, özgeçmiş oluştururken daha önce çalıştığınız yerlerdeki yetkili kişilerin iletişim bilgilerini verdiğiniz kısımdır. Böylece başvuru yaptığınız firmalar sizin hakkınızda merak ettikleri birtakım bilgileri eklediğiniz referanslarınızdan öğrenebilirler.
İş ilanına başvuru nasıl yapılır?
Sadece Şuanlık Sistem isbuldum.net Tarafından Eklenecektir
Ön yazı nedir?
Ön yazı, bir firmanın ilanına başvurduğunuz esnada oluşturabileceğiniz gibi önceden de kaydedebileceğiniz, kendinizi, tecrübelerinizi anlatan kısa yazıdır. Firmalar ön yazılı özgeçmişlere daha çok önem verirler.
Aramayı kaydet nedir?
Kriterlerinize göre isbuldum.net üzerinden iş ilanı arattığınızda, arama aşamasında belirlediğiniz kriterleriniz ile daha sonra yeniden arama yapabilmek için seçimlerinizi kaydedebilirsiniz. Böylelikle kriterlerinize uygun iş ilanlarına “Kayıtlı Aramalarım” üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Aramanızı kaydederken daha sonra kolayca hatırlamanız için bir başlık belirleyebilirsiniz.
Favori ilanlarım nedir?
İş ilanları arasında sürecini takip etmek istediğiniz ilanları favori ilan olarak ekleyebilir, daha sonra “Favori İlanlarım” sekmesinden bu ilanlara ulaşabilirsiniz. Bir ilanı favorilere eklemek için ilan altında yer alan “Favorilere Ekle” butonuna tıklamanız yeterlidir. İlanı favorilerden çıkarmak için ise yine aynı yerde yer alan “Favorilerimden Çıkar” butonuna tıklayabilir ya da favori ilanlarım sayfasından ilanı silebilirsiniz.
Admin isbuldum.net 14.06.2023-22:42 Güncelendi
Bağlantı panoya kopyalandı!